Wykłady

Rozdajemy bilety! We wtorek idź do kina Praha!

Badania.net, Kino Praha i Uniwersytet SWPS zapraszają na kolejne spotkanie z filmem psychologicznym w ramach cyklu „Filmowe (ob)sesje”. We wtorek, 23. czerwca o godz. 20.00 pokażemy film „Kieł” w reżyserii Giorgosa Lanthimosa. Po projekcji filmu zapraszamy na dyskusje z ekspertami z Uniwersytetu SWPS. Czytelnicy badania.net mogą zdobyć dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie

„Filmowe (ob)sesje” to cykl spotkań, podczas których w wybrany wtorek każdego miesiąca prezentujemy filmy o tematyce psychologicznej. Celem projektu jest przybliżenie widzom problemów i zaburzeń natury psychologicznej oraz obalenie mitów i stereotypów z nimi związanych. Podczas dyskusji z ekspertami z Uniwersytetu SWPS staramy się przeanalizować postępowania osób zmagających się z zaburzeniami psychicznymi, uzależnieniami oraz trudnymi relacjami w rodzinie. Podczas naszych sesji, filmowa fikcja będzie platformą do rozmowy na wiele społecznie ważnych tematów, na które nie zawsze jest czas w codziennych rozmowach wśród przyjaciół i o których nie myślimy, dopóki bezpośrednio nie dotyczą nas lub naszych bliskich.

We wtorek, 23. czerwca o godz. 20.00 w kinie Praha pokazany będzie film „Kieł” w reżyserii Giorgosa Lanthimosa. Spośród osób, które zgłoszą się w komentarzach na Facebooku do poniedziałku do godziny 20. (dot. tej informacji na naszym profilu) wylosujemy zwycięzców.

Więcej informacji:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel. 22 343 03 10
Print Friendly, PDF & Email

O autorze

Michał Parzuchowski

Redaktor naczelny badania.net. Doktor psychologii, adiunkt na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Interesuje się ucieleśnieniem pojęć i poznawczą psychologią społeczną. Członek stowarzyszeń naukowych PSPS, EASP, SPSP & APS. Amator piłki nożnej i pokera.

 • Maciej

  A co to jest „film psychologiczny”? Pomijając niektóre (wybitnie nieczęste) przypadki w których scenarzyści i reżyser mają cokolwiek do powiedzenia, to głównie chodzi o to by skutecznie przerazić lub zalać ohydą widza. w Lśnieniu mamy tego doskonałą próbkę.

 • Premierowy pokaz już we wtorek. Zapraszamy do kina Praha

 • Anonim

  Brzmi ciekawie. Zgłaszam się

  • mparzuchowski

   to jeszcze podaj emaila

  • Mariusz Robert Adamczyk: zatem zabierz jutro trojke znajomych (bo zglosiles sie tylko ty) i zglos sie do kasy kina praha – zaproszenia beda na ciebie czekac.