Ogłoszenia Weź udział w badaniu!

Po co psychologowi Instagram?

Szukamy osób, które nigdy nie dodawały zdjęć na Instagramie, do udziału w eksperymencie na temat psychologicznych konsekwencji korzystania z tej aplikacji. Nie używasz Instagrama, bo nie lubisz takich rzeczy, nie było okazji lub właściwie nie wiesz czemu? Nie ma znaczenia. Zapraszamy osoby, które zgodzą się używać Instagarama przez trzy tygodnie (po tym czasie można usunąć konto) i tym samym pomogą nam lepiej zrozumieć, jak wpływają na nas media społecznościowe.

Szukamy osób, które:
– nigdy nie dodawały zdjęć na Instagramie

I które w ramach udziału w eksperymencie:
– zgodzą się używać Instagrama przez trzy tygodnie
– trzykrotnie udzielą odpowiedzi na nasze pytania poprzez wypełnienie kwestionariusza przez internet: pierwszego dnia, po trzech tygodniach, a potem znów po miesiącu od zakończenia eksperymentu

Uczestnicy eksperymentu po jego zakończeniu poznają szczegółowe informacje o projekcie i jego wynikach, a także dowiedzione naukowo wskazówki na temat użytkowania Instagrama.

Więcej informacji:
(C) Zdjęcie unsplash.com
Więcej informacji o badaniu pod adresem https://survey.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_cHC0ssGu6cNhKyF
Print Friendly, PDF & Email

O autorze

Olga Białobrzeska

Doktorantka psychologii Uniwersytetu SWPS, asystent na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, członkini Sopot Social Cognition Lab. Zainteresowania naukowe: psychologia społeczno-poznawcza.