Psychologia Weź udział w badaniu!

Weź udział w krótkim badaniu wygraj kosmiczną książkę

(C) Maria_Molinero

Weź udział w krótkim badaniu, w którym do wygrania są dwa egzemplarze książki kanadyjskiego astronauty komandora Chrisa Hadfielda „Kosmiczny poradnik życia na Ziemi” z wydawnictwa Znak. To niezwykła, pełna humoru i adrenaliny historia, która jest dowodem, że nawet te „kosmiczne” marzenia mogą się spełnić. Opowieść Hadfielda pozwala każdemu spojrzeć na nasze życie na Ziemi z zaskakującej perspektywy.

Badanie dotyczy problemu utrzymywania diety trwa około 10 minut. Udział w badaniu jest anonimowy.
ZAKOŃCZYLIŚMY ZBIERANIE ODPOWIEDZI W TYM BADANIU!

Osoby, które zostawią swój adres e-mail wezmą udział w losowaniu jednego z dwóch egzemplarzy książki Hadfielda Wśród osób, oraz dwa bilety na dowolny seans 2D w Multikinie.

12 milionów odsłon w ciągu zaledwie trzech dni odnotował poniższy film w serwisie youtube, w którym Hadfield śpiewa piosenkę Space oddity Davida Bowie unosząc się w stanie nieważkości (do dziś obejrzało go ponad 32 milonów osób).
(C) Wydawnictwo Znak

(C) Wydawnictwo Znak

Chris Hadfield już jako mały chłopiec marzył o podróżach kosmicznych. W kosmosie spędził prawie 4000 godzin. Podczas swoich licznych misji musiał między innymi włamać się do stacji kosmicznej z pomocą żołnierskiego noża; wyrzucić żywego węża z kabiny samolotu, który właśnie pilotował; został też na pewien czas oślepiony podczas „spaceru” na orbicie i do promu kosmicznego wracał po omacku. Do najniebezpieczniejszych zdarzeń potrafi podejść z rozbrajającym dystansem. Ekstremalnie ryzykowna praca kosmonautów na zawsze zmienia każdego, kto choć raz znalazł się w kosmosie.

Więcej informacji:
Książki „Kosmiczny poradnik życia na Ziemi” ufundowało Wydawnictwo Znak

(C) Zdjęcie unsplash Maria Molinera

Print Friendly

O autorze

Michał Parzuchowski

Redaktor naczelny badania.net. Doktor psychologii, adiunkt na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. Interesuje się ucieleśnieniem pojęć i poznawczą psychologią społeczną. Członek stowarzyszeń naukowych PSPS, EASP, SPSP & APS. Amator piłki nożnej i pokera.

  • Mi wystarczy jeden egzemplarz ;)

  • W wyniku losowania ustaliliśmy nagrody dla następujących uczestników badania: Paulina199055@ (kino); kikidesigner@ (kino);
    tomaszgrzybno@ (książka); matteusz.sikorski@ (książka). Gratulujemy i prosimy o odpowiedź na wysłane do Was e-maile.