Wypełnij ankietę i wygraj książkę!

Do wygrania nagrody książkowe o wartości 95 PLN!
Weź udział w ankiecie i wygraj cenne nagrody! Autorką badania jest Marta Langowska – studentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Bieżąca ankieta jest elementem badań naukowych wykonywanych na potrzeby pracy magisterskiej na temat wyznaczników ocen użyteczności przedmiotów codziennego użytku. Zadaniem ankietowanego jest opisać parametry swojego telefonu komórkowego a następnie ocenić go na kilku skalach. Badanie potrwa około 5 minut. Jeśli zdecydowałeś/aś się poświecić swój czas kliknij na link poniżej i rozpocznij badanie.

Nagroda:
Badanie potrwa 4 dni i zakończy się 1. 07. 2012. Po tym terminie wylosujemy dwóch zwycięzców spośród osób, które odpowiedziały na wszystkie pytania i podały poprawny adres e-mail.

Losowanie:

Wśród osób, które wezmą udział w ankiecie rozlosujemy po jednym egzemplarzu dwóch fantastycznych książek. Wygrać można “Statystyczny drogowskaz 3” autorstwa dr Sylwii Bedyńskiej i Moniki Książek wydawnictwa Academica oraz “Projektowanie badania jakościowego” autorstwa Uwe Flick wydawnictwa PWN. Łączna wartość obu nagród wynosi 95 PLN!
Statystyka, podobnie jak numerologia, jest traktowana przez studentów jak wiedza tajemna, wymagająca wta­jemniczenia, a analizy statystyczne mają dla wielu status podobny do wróżenia z fusów. Statystyczny drogo­wskaz 3, autorstwa Sylwii Bedyńskiej i Moniki Książek, skutecznie walczy z tymi poglądami. Statystyczne analizy wielowymiarowe zostały przedstawione w sposób jasny, przejrzysty, pozwalający nawet humaniście zrozumieć sposób ich wykonywania i ich sens. Dodatkowo, książka oferuje jasne wskazówki, jak krok po kroku wyko­nać obliczenia w jednym z popularnych pakietów statystycznych wykorzystywanych przez uczelnie i wiele firm badawczych – IBM SPSS Statistics. Autorki, mając za sobą długoletnie doświadczenie w pracy ze studentami i doktorantami, prezentują nie tylko wiedzę dotyczącą metod poszukiwania zależności statystycznych, ale dzielą się praktycznymi wskazówkami, które pozwalają przeprowadzić efektywnie proces analizy zebranych danych. Więcej o nagrodzie na stronach Wydawnictwa Academica.
Jest to przystępnie napisany przewodnik po tym, na co zwrócić uwagę, gdy zabieramy się do projektowania badania jakościowego. Autor szczegółowo rozważa takie kwestie, jak właściwe sformułowanie pytania badawczego, wybór odpowiedniej strategii badawczej i metodologii, określenie ram analitycznych oraz źródeł danych. Rozważa również problemy etyki badacza oraz jakości danych w odniesieniu do poszczególnych metod zbierania i interpretacji materiałów empirycznych. Pozycja jest jednym z tomów serii “Niezbędnik Badacza” – ośmiu praktycznych przewodników, które razem stanowią najbardziej wszechstronne i szczegółowe wprowadzenie do badań jakościowych.Więcej o nagrodzie na stronach Wydawnictwa PWN.

Chcę wypełnić ankietę:
Świetnie! Wystarczy, że klikniesz w poniższy link i zapoznasz się uważnie ze wszystkimi instrukcjami.

Tadam! Ponownie wylosowaliśmy dwóch szczęśliwców wśród uczestników badania (wylosowane liczby to 13 i 4) – książka STATYSTYCZNY DROGOWSKAZ wędruje do a.kobyl…@wp.pl a książka PROJEKTOWANIE BADANIA JAKOŚCIOWEGO wędruje do j_kol…@wp.pl. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailem. Dziękujemy wszystkim uczestnikom badania!
Print Friendly, PDF & Email
Total
0
Shares
10 comments
  1. tylko czemu badanie jest (IMO) “pod piracką banderą” przecież faktycznie mierzony jest czas poświęcony obserwacji zdjęcia vs jego treść, szacunek nie gra faktycznej roli…

  2. Ha, nie wiedziałem że Inquisit ma możliwość startu procedury w internecie, myślałem że tylko formularze można wrzucić.
    A badanie oczywiście zrobione.

Comments are closed.

Related Posts